Menu
Your Cart

Jídelní stoly 3D - masiv

Jídelní stoly z masivu krásně vyniknou ve stylové jídelně nebo kuchyni. Jídelní stoly z masivu 3D si pořiďte do moderního interiéru. Při jejich výběru si všímejte zakončení hran stolů, a to obzvlášť v případě, že jsou v domácnosti malé děti nebo senioři.

Výrobce: Tuk & Ko Model: 000125
Exotické země jsou vždy přitahovány atmosférou neznámého. Jsou jako vzácné ovoce, které láká s novinkou a nepřístupností. Jejich nejpozoruhodnějším rysem je však neuvěřitelná příroda s krásnou přírodou.Dřevěný stůl naplněný epoxidovou pryskyřicí je umělecké dílo zobrazující největší řeku ve střední ..
34 485 Kč
Cena bez DPH:28 500 Kč
Model: 000123
Španělsko je přitahováno vášnivou energií a malebnou přírodou. Každý, kdo navštívil pohonnou zemi, nebude nikdy lhostejný, protože se jednoduše vplíží do srdce.Dřevěný stůl z epoxidové pryskyřice ve Valencii je umělecké dílo, které ztělesňuje to nejlepší ze zápalné země. K realizaci plánu jsme p..
44 165 Kč
Cena bez DPH:36 500 Kč
Výrobce: Tuk & Ko Model: 000124
Můžeme se setkat s mnoha nestandardními tabulkami, pro jejichž vytvoření se používají jedinečné sekce desek. Jednoho dne jsme však uvažovali o vytvoření jednodušších a stručnějších tabulek.Upozorňujeme na jeden z prvních dřevěných stolů řady Standard. Tuto tabulku jsme pojmenovali na počest záhadnéh..
18 150 Kč
Cena bez DPH:15 000 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací