Menu
Your Cart

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře
V Japonsku moc dobře vědí, proč prakticky neinstalují jiné, než posuvné dveře. Posuvné dveře vypadají lépe, luxusněji a hlavně šetří cenný prostor v místnosti. Získaný prostor lze určitě využít k jiným účelům. Posouvací dveře se většinou instalují do bytů a kanceláří, kde požadují efektivní zacházení s prostorem a elegantní a chytré řešení. Výhodou posuvných dveří je to, že mohou být kdykoli otevřeny či zavřeny, aniž by překážely. Využití si naleznou nejen ve stísněných prostorech, ale také pro oddělení velkých místností. Posuvné dveře se dělí na dvě základní kategorie, dle montáže – na stěnu a do pouzdra.

Posuvné dveře na stěnu
Posuvné dveře na stěnu se využívají především při rekonstrukci bytu. Předností systému je, že není třeba provádět žádné speciální stavební úpravy. Posuvné dveře jsou zavěšeny v kolejnici, která je pevně připevněna ke stěně a překryta garnýží v dekoru dveří. Samozřejmostí je také možnost použití dvoukřídlých posuvných dveří.

Posuvné dveře do pouzdra
Posuvné dveře do pouzdra je třeba osadit za pomoci větších stavebních úprav. Odměnou použití tohoto systému je více místa, než u dveří na stěnu. Do zdi je třeba zasadit tzv. stavební pouzdro, do kterého samotné dveře zajíždí.

Orientace dveří
Levé - pokud při vstupu do místnosti otevíráte (odsouváte) dveře doleva
Pravé - pokud při vstupu do místnosti otevíráte (odsouváte) dveře doprava

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací