KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře patří mezi hity interiérových dveří.


Pro objednání Bezfalcových dveří je třeba zvolit interiérové dveře řady STANDARD, řady STILE, Bílé lakované dveře z naší nabídky (cena dveří je bez příplatku) a přímo ve dveřích zvolit bezfalcovou zárubně.Součástí kompletu bezfalcových dveří je speciální bezfalcová zárubeň, která je osazená skrytými panty nastavitelnými až ve třech směrech, což při správné instalaci zajistí, že dveře hladce zapadnou do zárubně a vzniklá spára po celém obvodu souměrná. Výsledkem jsou potom dveře s výjimečně čistými liniemi, které perfektně dotvoří styl vašeho moderního interiéru.

Bezfalcové dveře se osazují magnetickým zámkem (který zajišťuje tichý chod dveří) a tři kusy skrytých pantů (konkurence standardně dodava 2 panty, což snižuje stabilitu křídla rámu a tímto vznikají častější seřizovaní spáry kolem bezfalcových dveří). Velkou popularitou si získali křídla s UZ zámkem (pouze klika bez spodního otvoru na klič, což ještě více zjednodušuje minimalistický vzhled bezfalcových dveří).

Je však třeba poznamenat, že bezfalcové řešení je v běžném používání bezpečnější - riziko sevření prstů je mnohem nižší.

Interiérové Bezfalcové dveře se hodí do všech místností včetně toalety a koupelny.

Bezfalcové dveře jsou vyjímečnou ozdobou každého interiéru, a i proto si získávají čím dál více příznivců z řad architektů, projektantů, ale i samotných zákazníků.
Technické informace: BEZFALCOVÉ DVEŘE


BEZFALCOVÉ KOVÁNÍOBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ PRO BEZFALCOVÉ DVEŘE


ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ 80-95 mm

Pro zárubně regulace 80-95 je potřeba svépomocí seříznout krycí lištu dle přesné tloušťky zdi.

ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ NAD 80-95 mm
ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ NAD 80-95 mm


  • Obložkové zárubně s rozsahem nad 295 mm se skládají ze dvou dílů.
  • Cena obložkové zárubně pro dvoukřídlé dveře +30%.
  • Krycí lišta: standardní (pero 20 mm) nebo s prodlouženým perem (pero 40 mm) pro obložkové zárubně ve všech odstínech (cena zahrnuje sadu pro zárubeň dané šířky).
  • Je možné podříznout veškeré zárubně dle vlastního požadavku až do 50 mm bez ztráty záruky.
  • Ostění pro rozšíření tlouštky zárubní, 120 mm.


Obložkové zárubně pro bezfalcové dveře Obložkové zárubně pro bezfalcové dveře
.Dodání 5-7 týd.
Výrobce: Erkado Model: 348
Zárubeň je vyrobena z vysoce kvalitní MDF desky a je potažena vysoce odolným povrchem imitujícím dřevo. V závislosti na technologii mají zárubně následující povrchové úpravy: FINISH, GREKO, CPL a TWIN. Součástí každé soupravy obložkové zárubně jsou závěsy, protiplech a spojovací prvky. Jednotlivé..
5 869 Kč
Cena bez DPH:4 850 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací