Menu
Košík

LAURENTIE

LAURENTIE

Vnitřní interiérové dveře LAURENTIE je ukázkou estetického nadčasového provedení rámových dveří. Dveře LAURENTIE jsou velmi oblíbené - hezký estetický vzhled.

Tyto dveře s povrchem ST CPL a PREMIUM můžete zakoupit do obytných prostor a také pro komerční objekty.


Speciální Akční nabídka pro naši zákazníky!!!
Při nákupu kompletu dveří LAURENTIE a obložkové zárubně nebo OKZ dostáváte kliku ZDARMA! Více informací naleznete zde.

Dvoukřídle dveře LAURENTIE Dvoukřídle dveře LAURENTIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 11001
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce,..
7 744 Kč
Cena bez DPH:6 400 Kč
LAURENTIE 1
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26091
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 1. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
LAURENTIE 2
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26092
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 2. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
LAURENTIE 3
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26093
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 3. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
LAURENTIE 4
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26094
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 4. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
LAURENTIE 5
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26095
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 5. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
LAURENTIE 6
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26096
Rámové dveře STILEInteriérové dveře LAURENTIE 6. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním k..
5 203 Kč
Cena bez DPH:4 300 Kč
Posuvné dveře do pouzdra LAURENTIE Posuvné dveře do pouzdra LAURENTIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26097
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, ž..
8 349 Kč
Cena bez DPH:6 900 Kč
Posuvné dveře na stěnu LAURENTIE Posuvné dveře na stěnu LAURENTIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26098
Rámové šoupací dveře na zeď řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pe..
7 865 Kč
Cena bez DPH:6 500 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací