Menu
Košík

SURMIA

SURMIA

Model dveřního křidla SURMIA - je velicé nádherné řešení pro každý typ interiéru. Vnitřní dveře SURMIA tvoří 3 kazety bez použití rámečků. Tento model nabízí 4 varianty,které se liší mírou prosklení - plné nebo prosklené.

Provedení posuvné,nebo bezfalcové, je již zahrnuto v ceně, aby bylo rámové křídlo použitelné skutečně pro každou místnost.

V nabídce dva druhy povrchů a 10 dekorů.

Speciální Akční nabídka pro naši zákazníky!!!
Při nákupu kompletu dveří SURMIA a obložkové zárubně nebo OKZ dostáváte kliku ZDARMA! Více informací naleznete zde.

Dvoukřídle dveře SURMIA Dvoukřídle dveře SURMIA
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 11001
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce,..
7 260 Kč
Cena bez DPH:6 000 Kč
Posuvné dveře do pouzdra SURMIA Posuvné dveře do pouzdra SURMIA
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26116
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, ž..
7 865 Kč
Cena bez DPH:6 500 Kč
Posuvné dveře na stěnu SURMIA Posuvné dveře na stěnu SURMIA
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26119
Rámové šoupací dveře na zeď řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pe..
7 381 Kč
Cena bez DPH:6 100 Kč
SURMIA 1
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26111
Rámové dveře STILEInteriérové dveře SURMIA 1. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kuse..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
SURMIA 2
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26112
Rámové dveře STILEInteriérové dveře SURMIA 2. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kuse..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
SURMIA 3
Nejprodávanější Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26113
Rámové dveře STILEInteriérové dveře ARALIE 1. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kuse..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
SURMIA 4
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26114
Rámové dveře STILEInteriérové dveře SURMIA 4. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kuse..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací