Menu
Košík

EVODIE

EVODIE

Vnitřní dveře řady Style Premium Erkado
Pokojové rámové dveře EVODIE se vyznačují zajímavými tvary bezrámečkového zasklení s oblými tvary. Vysoce odolný povrch PREMIUM umožňuje dokonalé přilnutí k oblým tvarům.


Speciální Akční nabídka pro naši zákazníky!!!
Při nákupu kompletu dveří EVODI a obložkové zárubně nebo OKZ dostáváte kliku ZDARMA! Více informací naleznete zde.

Dvoukřídle dveře EVODIE Dvoukřídle dveře EVODIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 11001
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce,..
7 381 Kč
Cena bez DPH:6 100 Kč
Interiérové dveře EVODIE 1 Interiérové dveře EVODIE 1
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24111
Rámové dveře STILEInteriérové dveře Interiérové dveře EVODIE 1. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřní..
4 840 Kč
Cena bez DPH:4 000 Kč
Interiérové dveře EVODIE 2 Interiérové dveře EVODIE 2
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24112
Rámové dveře STILEInteriérové dveře Interiérové dveře EVODIE 2. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřní..
4 840 Kč
Cena bez DPH:4 000 Kč
Interiérové dveře EVODIE 3 Interiérové dveře EVODIE 3
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24113
Rámové dveře STILEInteriérové dveře Interiérové dveře EVODIE 3. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřní..
4 840 Kč
Cena bez DPH:4 000 Kč
Interiérové dveře EVODIE 4 Interiérové dveře EVODIE 4
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24114
Rámové dveře STILEInteriérové dveře Interiérové dveře EVODIE 4. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřní..
4 840 Kč
Cena bez DPH:4 000 Kč
Posuvné dveře do pouzdra EVODIE Posuvné dveře do pouzdra EVODIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24118
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, ž..
7 986 Kč
Cena bez DPH:6 600 Kč
Posuvné dveře na stěnu EVODIE Posuvné dveře na stěnu EVODIE
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 24119
Rámové šoupací dveře na zeď řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pe..
7 502 Kč
Cena bez DPH:6 200 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací