Menu
Košík

POVOJNIK

POVOJNIK

Modelová řada interiérových dveří POVOJNIK nabízí 5 variant křídel - plné nebo prosklená kazeta bez použití rámečků krásně doplní váš byt nebo kancelář.
Matné 4 mm sklo v ceně dveří. Posuvné nebo bezfalcove provedení zdarma.
Povrch ST CPL nabízí 4 dekorů nebo PREMIUM 6 dekorů


Speciální Akční nabídka pro naši zákazníky!!!
Při nákupu kompletu dveří POVOJNIK a obložkové zárubně nebo OKZ dostáváte kliku ZDARMA! Více informací naleznete zde.

Dvoukřídle dveře POVOJNIK Dvoukřídle dveře POVOJNIK
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 11001
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce,..
7 260 Kč
Cena bez DPH:6 000 Kč
Posuvné dveře do pouzdra POVOJNIK Posuvné dveře do pouzdra POVOJNIK
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26126
Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, ž..
7 865 Kč
Cena bez DPH:6 500 Kč
Posuvné dveře na stěnu POVOJNIK Posuvné dveře na stěnu POVOJNIK
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26127
Rámové šoupací dveře na zeď řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.Větší hmotnost křídla, pe..
7 381 Kč
Cena bez DPH:6 100 Kč
POVOJNIK 1
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26120
Rámové dveře STILEInteriérové dveře POVOJNIK 1. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním ku..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
POVOJNIK 2
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26122
Rámové dveře STILEInteriérové dveře POVOJNIK 2. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním ku..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
POVOJNIK 3
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26123
Rámové dveře STILEInteriérové dveře POVOJNIK 3. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním ku..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
POVOJNIK 4
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26124
Rámové dveře STILEInteriérové dveře POVOJNIK 4. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním ku..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
POVOJNIK 5
Dodání 6-8 týd.
Výrobce: Erkado Model: 26125
Rámové dveře STILEInteriérové dveře POVOJNIK 5. Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním ku..
4 719 Kč
Cena bez DPH:3 900 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací