KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Blog - dveře a kliky RSS Feed

01 Feb AKCE BEZ DPH
0 114
Akce BEZ DPH na dveře MAGNOLIE, JUKA, FORSYCIE, FRÉZIE, LEVANDULE, DEBECIE, EKO Ze zákonných důvodů Vám nemůžeme odečíst DPH na faktuře. Vzhledem k tomu bude maloobchodní cena snížena o výši DPH, což je v přepočtu 17,36% slevy z původních..
15 Jan TYPY VÝPLNÍ INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ
admin 0 139
Vlastnosti výplní interiérových dveří ovlivňují tepelnou a zvukovou vodivost dveřního křídla, pevnost v průhybu dveří a celkovou životnost. Pro výplně interiérových dveří ERKADO se používají různé materiály: Voštinová výplň: tato základní varianta..
15 Jan Padací práh co to je?
admin 0 79
Pro interiérové dveře je obyčejný dřevěný práh nepohodlná a absolutně nepraktická věc: překáží při čištění, narušuje vzhled místnosti a rychle se opotřebovává. Náš padací práh je unikátní a inteligentní řešení místo klasického dřevěného prahu: ..
15 Jan Typy zámků pro dveře
0 68
UZ ZÁMEK - je úsporný zámek bez možnosti zamykání. Je tedy osazen pouze klikou a ve dveřích není spodní otvor pro klíč. Tato varianta vytváří minimalistický a moderní vzhled dveří. Toto provedení je vhodné do společných místností, obývacích pokoj..
15 Jan Krytky na panty
0 70
Výrobce vnitřních dveří ERKADO nabízí ozdobné krytky pro naše typy čepových závěsů. Tyto krytky umožňují, aby šroubovací panty odpovídaly celkovému designu dveřního kování zvoleného majitelem. VÝHODY KRYTEK: 1 Dodávají dveřím mod..
21 Apr Levné kliky na dveře se nevyplatí
admin 2 1900
Ne nadarmo se říká, že „nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci“. Při zařizování interiéru toto pravidlo platí dvojnásob, ne-li trojnásob. Byt nebo dům obvykle nezařizujeme na jednu sezónu. Zvláště takové prvky, jako jsou podlahy svítidla,..
22 Nov Black Friday
admin 0 2579
Černý pátek se blíží! Nejoblíbenější nákupní den roku pouze v pátek 23.11.2018 jsme pro vás připravili speciální nákupní akčni 10 % slevu na veškerý sortiment našich interiérových dveří! ..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací