Menu
Your Cart

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do zdi (do pouzdra) představují velmi elegantní a moderní řešení zejména pro novostavby nebo náročnější rekonstrukce. Tyto posuvné dveře montujeme do připraveného otvoru ve zdi, kde je již zabudované speciální pouzdro včetně posuvné kolejnice pro osazení křídla.

Ostění je rovněž zakryto obložkovou zárubní. Možnost dodání a montáže konzultujte dopředu s naším zaměřovacím technikem nebo pobočkou.

  • posuvné dveře do zdi představují velmi elegantní a moderní řešení zejména pro novostavby nebo náročnější rekonstrukce
  • ideální do prostorů, kde není dostatek místa pro standardní interiérové dveře
  • tyto dveře posuvné dodáváme do již připraveného otvoru (do zdi, pouzdra), kde je zabudované zasouvací pouzdro včetně posuvné kolejnice
  • dveřní zasouvací křídlo i zárubeň jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily hladký přímý posuv do poudra.
Výrobce: Erkado Model: 17231
KONSTRUKCEkřídlo vyrobené v deskové technologii STANDARD s povrchovou úpravou fólie FINISH, GREKO nebo CPL LAMINÁT masivní rám z plné MDF desky pokrytý dvěma HDF deskami stabilizační výplň „voština” nebo plná HOMALIGHT hrana dveří vyrobená v bezfalcovém provedení (rovná)..
4 296 Kč
Cena bez DPH:3 550 Kč
Výrobce: Erkado Model: 17233
Technologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a dveřního falce jedním kusem povrchu, který je spojen pouze na jednom, neviditelném místě, pod falcem dveří. Křídlo v provedení SOFT nemá ostré hrany, což přispívá k jeho estetickému a modernímu vzhledu a zvyšuje životnost dveří. Křídlo je potažen..
6 655 Kč
Cena bez DPH:5 500 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací