KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Baron C.4

Baron C.4
Baron C.4
Dodání 10-12 týd.
Baron C.4
Baron C.4
Baron C.4
  • Dostupnost: Dodání 10-12 týd.
  • Model: 3794
  • Hmotnost: 30.00kg
Bylo prodáno: 226
Zobrazení: 9006
12 269 Kč
Cena bez DPH: 10 140 Kč
Montáž dveří
Při zakoupení montáží u nás v případě splnění podmínek máte nárok na 15% DPH namísto klasickým 21%. Ceník montáže.

Dostupné možnosti

Dveře lze vyrobit jak ve falcovém tak i v bezfalcovém provedení do výšky 245 cm. Lze je objednat včetně bočního světlíku, nebo nadsvětlíku.
Lze je také vyrobit v posuvném provedení na stěnu nebo do pouzdra.


KONSTRUKCE

Prémiové dýhované interiérové dveře se skládají ze dvou hlavních prvků: obvodového konstrukčního rámu a výplně (panelu) uprostřed křídla. Rám je vyroben z borovicového dřeva technologií vrstveného lepení. Panely jsou vyrobeny z borovicového dřeva, MDF nebo HDF desek a skla. Vnější část dveří je v závislosti na zvolené možnosti povrchové úpravy dýhovaná přírodní dubovou dýhou nebo MDF deskou pro povrchy RAL.


LAKOVÁNÍ

Každé interiérové dveře Premium jsou natřeny nejméně třemi vrstvami laku, který je speciálně vyrobený dle našich pokynů. Unikátní vrchní vrstva poskytuje vysokou odolnost proti poškození a poškrábání. Vyznačuje se hladkým povrchem příjemným na dotek a jedinečnou intenzitou barev.


PROSKLENÍ

6 mm silné lepené bezpečnostní sklo VSG je velikou výhodou dveří. Silné sklo tlumí hluk a hladký povrch se snadno čistí. Mezi standardní nabídku patří čiré nebo matné sklo. Dále je možné zvolit tmavší neprůhledné černé sklo. Vybrané modely mají další možnost dekorativní aplikace na sklo.


Napsat recenzi